Zdjęcia swoje prezentuję i sprzedaję również w postaci wydruków zgodnych z przyznanym mi jako Artyście Certyfikatem Digigraphie® firmy Epson, z którym to certyfikatem prace uznawane są na rynku sztuki i fotografii kolekcjonerskiej.

 

Digigraphie® to prestiż i gwarancja jakości uznana na rynku sztuki i fotografii kolekcjonerskiej.

Dzięki Digigraphie® świat sztuki zyskał rozpoznawalny symbol zapewniający najwyższy standard cyfrowej reprodukcji prac artystycznych.  Digigraphie®  zapewnia poczucie bezpieczeństwa i wiarygodność na miarę oczekiwań: artystów, muzeów, galerii i nabywców limitowanych edycji. Technologia Digigraphie® stworzona przez firmę Epson zapewnia najwyższe standardy reprodukcji sztuki gwarantując: jakość, trwałość i powtarzalność. Takimi kryteriami oceniany jest wydruk cyfrowy przez specjalistów i recenzentów z rynku sztuki, muzeów oraz kolekcjonerów.

Marka i symbol Digigraphie® to połączenie technologii druku z wybranym podłożem. Uzyskanie statusu wydruku w ramach programu Digigraphie®, zależy od podłoża i rodzaju stosowanego atramentu. Nośnikiem pracy artystycznej są różnego rodzaju papiery bezkwasowe marki: Epson, Canson i Hahnemuhle, które w zależności od struktury papieru jego barwy i tekstury, podkreślają wyrazistość pracy artystycznej.

Do programu Digigraphie® zostały dopuszczone tylko te podłoża, które spełniają wymagania pod kątem trwałości i jakości, czego dowodem są certyfikaty żywotności wystawione przez niezależny światowej sławy instytut zajmujący się badaniami trwałości na potrzeby rynku sztuki. Każde podłoże zostało opatrzone gwarancją jakości i spełnia surowe normy. W zależności od rodzaju ekspozycji i formy oprawy trwałość wydruków wynosi nawet 70 lat i więcej.

Technologia druku opracowana przez specjalistów z Epson specjalnie na potrzeby Digigraphie®, została tak dopracowana by zagwarantować doskonałą reprodukcję kolorów,  a  wysoka  rozdzielczość druku zapewnia znakomite odwzorowanie detali, co sprawia, iż kopia jest wierna oryginałowi.

Pojawienie się w pracach artystycznych znaku Digigraphie®, to wyznacznik jakości i potwierdzenie autentyczności pochodzenia dzieła. Technologia druku Epson pozwala na kontrolowanie jakości i liczby dzieł. Technologia Digigraphie® firmy Epson uniemożliwia splagiatowanie, gdyż każda kopia jest numerowana, opatrzona stemplem wypukłym i mokrym, hologramem i podpisem Artysty. Każdy wydruk to część niewielkiej serii. Znak kolekcji Digigraphie® przyciąga muzea z całej Europy. To niesamowita okazja do wprowadzenia dziedzictwa artystycznego do domów. 

FOTOGRAFIA KOLEKCJONERSKA      
GWARANCJA JAKOŚCI
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
Art Photography and Books Gallery
Foto Digigraphie