FOTOGRAFIA TO MOJA PASJA I STYL ŻYCIA.
 

Jestem artystą fotografikiem, doktorem sztuki filmowej w dziedzinie fotografii. Należę do Związku Polskich Artystów Fotografików oraz międzynarodowych organizacji fotograficznych na terenie Wielkiej Brytanii i USA.

Obszar moich działań fotograficznych obejmuje fotografię studyjną (reklamową, produktową, wizerunkową, artystyczną) i w plenerze, do której można zaliczyć fotografię architektury i krajobrazu, fotografię industrialną (przemysłową), fotografię muzealną i dokumentacyjną. 

 

Dysponuję własną pracownią i studiem fotograficznym o powierzchni 200 m2 wraz z zapleczem cyfrowym do postprodukcji. W pracy studyjnej oprócz aparatów z matrycą do 50 Mpx fotografuję aparatem Mamiya z sensorem 80 Mpx, dzięki któremu uzyskuję najlepsza dostępną pod względem technicznym jakość zdjęcia. Studio w którym pracuję wyposażone jest w światła błyskowe i unikalne światła ciągłe firmy Dedolight, które wykorzystywane są w produkcji filmowej do efektów specjalnych, a które często wykorzystuję również poza studiem w sesjach architektury i wnętrz.  

 

Posiadam olbrzymie doświadczenie w fotografii przemysłu (ponad sto dużych zakładów na terenie Polski i poza jej granicami), który często fotografuję oprócz klasycznych kadrów również w ujęciu panoramicznym. W swoich pracach posługuję się różnorodnymi technikami: HDR-em, multiplikacją głębi ostrości, stereoskopią, jak również fotografią w podczerwieni.

 

Za panoramy w podczerwieni zdobywam wiele prestiżowych nagród na międzynarodowych konkursach. Znajduję się w czołówce najlepszych panoramistów na świecie (Lista TOP-50). 

Za zdjęcie elektrowni zostałem sklasyfikowany w 2012 roku na III MIEJSCU najlepszych panoramistów świata. Zdobyłem ponad 100 medali i nagród na czterech kontynentach za fotografię reklamową, przemysłowa i ilustracyjną.

Jestem 8-mio krotnym zdobywcą brytyjskiej statuetki OSKRA.